یک معلم یا یک مجموعه آموزشی در مقابل تمام دانش جویان خود مسئولیت  دارد. اگر دانش جویی موفقیتی کسب میکند باید بدانیم که این موفقیت حاصل برایند اتفاقات و کمک و همیاری بسیاری از افراد بوده است و مصادره نتیجه موفقیت یک فرد توسط یک مدرس یا یک مجموعه ،بدون تردید هیچ‌گاه مورد پسند و خوشایند نبوده است.در این صفحه اگر نامی از افراد موفق میبیند به دلیل حس افتخار و غرورری هست که از همراهی این افراد با آکادمی به ما دست میدهد. به عنوان یک مجموعه آموزشی فیزیک که نقش کوچکی در موفقیت این افراد داشته ایم به داشتن نام این افراد در مجموعه خود میبالیم و دوست داریم این مطلب انگیزه ای باشد برای شما تا برای یادگیری فیزیک بیشتر تلاش کنید. با آروزی موفقیتهای بیشتر  برای تمام افرادی که تصویر و نامشان در این صفحه حک شده است.

پریا شاکر

پریا شاکر از سال یازدهم به طور حضوری در کلاسهای فیزیک آکادمی شرکت کردند و از همان اول جزو بهترین دانش آموزان آکادمی بودند که با دقت تمام تکالیف را انجام میدادند و به تدریج با برطرف کردن مشکلات جزئی خود توانستند فیزیک را به نقطه قوت خد تبدیل کنند و بهترین نتیجه را در درس فیزیک کسب نمایند.

پریا شاکر / رتبه 459کنکور1402
سحر جعفرزاده

سحر جعفرزاده در کلاسهای جمع‌بندی آکادمی شرکت کردند که سر کلاسها جزو فعالترین ها و دقیق ترین ها بودند و میشد حدس زد که به موفقیتی که آرزشون هست دست پیدا میکنند.سحر دانشجوی پرستاری دانشگاه تبریز بوده و از ترم 6 تصمیم میگیره برای کنکور مجدد تلاش کنه و خوشبختانه به هدف خودش رسیده.

سحر جعفرزاده / رتبه500کنکور1402
امیرحسین ساعدی بهروز

امیرحسین ساعدی بهروز در دوره آزمون محور آکادمی به صورت حضوری شرکت کردند که در این دوره با برگزاری آزمونهای جامع از فصل به فصل کتابهای فیزیک و در نهایت رفع اشکال و تدریس برخی از موضوعات امیرحسین به مشکلات خودش پی میبرد و تا روز کنکور برای برطرف کردن آنها تلاش میکرد. کار با امیرحسین یکی از لذت بخش ترین تدریس های من در دوران تدریسم بود.

امیرحسین ساعدی بهروز / رتبه 624 کنکور 1402
معین بیگ زاده

معین بیگ زاده در طول سال تحصیلی در کلاسهای رفع اشکال آکادمی شرکت نمودند و در ماههای نزدیک به کنکور در دوره آزمون محور به صورت حضوری شرکت کردند که تا حد خوبی توانستند بر مشکلات خود در درس فیزیک غلبه کنند و بتوانند نتیجه مورد قبول خود را در کنکور سراسری کسب کنند

معین بیگ زاده / رتبه1250کنکور 1402
مهلا وجدانی

مهلا وجدانی دانش آموز خاص و برتر من در مدرسه فرزانگان بناب بودند که همیشه با آمادگی و مطالعه سر کلاس حاضر میشدند. بعدتر با شروع پاندمی کرونا و تعطیل شدن مدارس به صورت خصوصی در کلاسهای VIP شرکت کردند و این افتخار بزرگی بود که من بتوانم از نزدیک با این دانش آموز توانمند در ارتباط باشم. مهلا وجدانی دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران هستند و درحال حاضر مشغول مشاوره دانش آموزان برتر برای موفقیت در کنکور هستند.

مهلا وجدانی / رتبه 46 کشوری و 27 منطقه2کنکور99

پریسا بدری دختر کنجکاو و پر از سؤال کلاسی در مرکز فرزانگان بناب بود که در سالهای دهم و یازدهم و دوازدهم دانش آموز من بودند. از سال یازدهم علاوه بر کلاسهای مدرسه در کلاسهای VIP آموزشگاهی هم شرکت کردند و در نهایت هم تبدیل شدند به یکی از بهترین دوستان من. پریسا هم اکنون دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه است.

کسب درصد 70 در فیزیک آن هم در کنکور 1400 واقعا کار دشواری بوده که پریسا از عهده آن برآمده است.

پریسا بدری / رتبه 1891 کنکور 1400
زهرا منصوری

زهرا منصوری از خوشروترین و با اراده ترین دانش آموزان من در دوران تدریسم هست. 

دختری با اراده فولادی که تونست بعد از سه بار کنکور دادن به هدف خودش برسه.

آنقدر عاشق بود که با دیدن سوالات فیزیک میشد برق چشمانش رو درک کرد.

زهرا منصوری / رتبه 860کنکور1401
بهینا رشدی

بهینا رشدی در سالهای یازدهم و دوازدهم جزو دانش جویان VIP آکادمی بودند و با نظم و ترتیب  حوصله فراوانی که به خرج دادند توانستند به نتیجه مطلوب خود دست یابند.

بهینا رشدی / دانشجوی داروسازی علوم پزشکی زنجان

وقتی پارسا اومد پیش من تقریبا بر بیشتر مطالب فیزیک مسلط بود اما نتونسته بود یک دید کلی و جامع نسبت به مفاهیم داشته باشه و البته بشتر خودش رو درگیر سوالات سخت و دشوار کتابهایی مثل نردبام کرده بود. با جلسات رفع اشکال VIP که با پارسا داشتیم نظم و ترتیب و نگاه جامع به مطالعه فیزیک ایشون برگشت و تونستند درصدهای خودشون رو در آزمون فیزیک افزایش بدهند.

پارسا آذرفردیان / رتبه 3682 کنکور1402

زهرا خلیل‌زاده که از دانش آموزان مستعد دبیرستان نمونه دولتی چمران در رشته تجربی بود بنابر علاقه خود به رشته ریاضی در سال دوازدهم تغییر رشته داد و در کنکور ریاضی شرکت کرد و تونست در رشته دبیری ریاضی قبول بشه. از اینکه قرار هست در آینده همکار توانمندی مثل ایشون داشته باشم خیلی خوشحال هستم

زهرا خلیل زاده / رتبه2231 کنکور 1401 ریاضی